Roszczenia dotyczące błędów leków i recepty

Jeśli lekarz ogólny, pielęgniarka, konsultant, farmaceuta lub inny pracownik służby zdrowia popełnił poważny błąd w związku z lekami lub receptą, konsekwencje mogą być szerokie.

Badania z uniwersytetów w Sheffield, Yorku i Manchesterze ujawniają, że w NHS, tylko w Anglii, popełniono 237 milionów błędów w leczeniu. Jeśli zaniedbany lekarz, w NHS lub w prywatnym zakładzie, popełnił błąd w leczeniu lub na receptę, możesz ubiegać się o odszkodowanie za poniesioną szkodę.

W Devonshires Claims nasi adwokaci mają ponad 20-letnie doświadczenie we wspieraniu ofiar zaniedbań medycznych. Mamy doświadczenie w zdobywaniu maksymalnej rekompensaty dostępnej dla naszych klientów.
Niezależnie od tego, czy Twoje roszczenie jest związane z błędami w leczeniu, czy z innymi zaniedbaniami medycznymi, wiemy, co jest konieczne, aby roszczenie zakończyło się powodzeniem, i będziemy wspierać Cię naszą umową bez wygranej – bez opłaty.

Aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o bezpłatną ocenę przypadku bez zobowiązań, skontaktuj się z nami pod numerem 07849030469, wyślij e-mail do andre.pazik@advokaty.eu

Błędy leków lub leków na receptę mogą obejmować:

Otrzymanie niewłaściwego leku lub leku
Przepisanie niewłaściwej dawki dla twojego wieku lub stanu zdrowia, np. błędy w dawkowaniu insuliny cukrzycowej
Przepisanie leku, który nie był odpowiedni dla kobiet w ciąży lub kobiet w wieku rozrodczym.
Podanie leku nieprawidłowo np. do mięśnia zamiast dożylnie
Podawanie niewłaściwego leku
Świadomość znieczulenia – gdy pacjent jest świadomy swojego otoczenia podczas operacji. Byłoby to spowodowane błędami popełnionymi przez anestezjologa podczas podawania środka znieczulającego
Brak przeglądu lub monitorowania pacjentów przyjmujących leki, np. Lekarz, mógł nie monitorować stanu i postępu pacjenta, który wielokrotnie wydawał recepty.

Nasi doświadczeni adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego sprawdzą twój przypadek błędu narkotykowego i ustalą, czy masz podstawy do roszczenia odszkodowawczego.

Możemy również doradzić w sprawie potencjalnej dostępnej rekompensaty.
Devonshire Claims zawiera umowę „NO WIN- NO FEE” dla ofiar zaniedbań medycznych. Oznacza to, że nie ma żadnych kosztów początkowych na rozpoczęcie roszczenia i żadnych kosztów do zapłaty, jeśli roszczenie się nie powiedzie *.
Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. Roszczeń już dziś, aby rozpocząć bezpłatną ocenę przypadku bez zobowiązań.
Zadzwoń do nas pod numer 0784903046, wyślij e-mail na adres andre.pazik@advokaty.eu

Odsłony: 21