Roszczenia Dotyczące Infekcji Szpitalnych

Chociaż zgłoszenie roszczenia z powodu obrażeń może być trudne z powodu zakażenia szpitalnego, jeśli jesteś w stanie udowodnić, że wystąpiła infekcja podczas pobytu w szpitalu, możesz mieć prawo do odszkodowania.

W brytyjskich szpitalach obserwowano rosnącą liczbę poważnych epidemii infekcji, w tym MRSA, C. difficile i E. coli. Na podstawie szacunków Narodowego Instytutu Doskonałości Zdrowia i Opieki (NICE) 300 000 pacjentów w Anglii jest zarażonych tymi niebezpiecznymi bakteriami podczas pobytów w szpitalach każdego roku.

Prawnicy zajmujący się zaniedbaniami szpitalnymi Devonshires Claims mogą wesprzeć Cię w rozpoczęciu potencjalnego roszczenia o odszkodowanie za infekcję nabytą w szpitalu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć bezpłatną ocenę sprawy i omówić opcje finansowania, takie jak nasza usługa bez wygranych, bez opłat.

Zadzwoń do nas pod numer 07849030469, wyślij e-mail na adres andre.pazik@advokaty.eu

Nasi eksperci od zaniedbań zajmowali się roszczeniami związanymi z zakażeniami szpitalnymi. Infekcje te mogą obejmować:

MRSA (Staphylococcus Aureus oporny na metycylinę)
Sepsa
DO. Zakażenia rozrzedzające (Clostridium difficile)
Zakażenie gronkowcami
E. coli (Escherichia Coli)
Grupa B Strep (GBS)
Infekcje enterokokowe
Infekcje Acinetobacter
Zakażenia związane z ranami ciśnienia
To nie jest wyczerpująca lista możliwych infekcji.
Jeśli infekcja została nabyta podczas pobytu w szpitalu, skontaktuj się z naszymi ekspertami od zaniedbań, aby omówić możliwe roszczenie o odszkodowanie.
Aby rozpocząć bezpłatną ocenę sprawy, zadzwoń do nas już dziś pod numer 07849030469, wyślij wiadomość e-mail na adres andre.pazik@advokaty.eu

Odsłony: 20