Roszczenia Dotyczące Zaniedbań Gastroenterologicznych

Gastroenterologia to złożony obszar medycyny, który koncentruje się na zaburzeniach układu trawiennego – w tym przełyku, żołądka, wątroby, przewodów żółciowych, jelit, okrężnicy, odbytnicy i pęcherzyka żółciowego.

Gastroenterolodzy specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu stanów żołądkowo-jelitowych (GI), takich jak zespół jelita drażliwego (IBS), choroba Chrona, krwawienie i infekcje, refluks żołądkowo-przełykowy (zga), choroba wrzodowa trawienna, zapalenie wątroby, nowotwory, takie jak rak jelita, rak przełyku, rak żołądka itp., polipy / wzrosty okrężnicy, zapalenie trzustki, zapalenie jelita grubego, kamienie żółciowe, pęcherzyk żółciowy i choroba dróg żółciowych.

Jeśli doznałeś obrażeń lub szkód, których można uniknąć w wyniku błędnej diagnozy stanu lub błędów popełnionych podczas operacji gastroenterologicznej, kolonoskopii, sigmoidoskopii, endoskopowa wsteczna cholangiopancreatografia (ERCP) lub inna procedura, do której możesz być uprawniony do złożenia wniosku o odszkodowanie gastroenterologiczne.

W Devonshires Claims nasi doświadczeni adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego mogą doradzać i reprezentować cię w roszczeniu o zaniedbanie gastroenterologiczne.
Współpracowaliśmy z ofiarami zaniedbań medycznych ze wszystkich części Anglii i Walii i będziemy wytrwale walczyć o sprawiedliwość i odszkodowanie dla ciebie i twojej rodziny.

Nasi eksperci ds. Roszczeń medycznych oferują umowę „No Win No Fee” dotyczącą roszczeń o błędy chirurgiczne i endoskopowe, a także dostęp do sieci wysoce wyspecjalizowanych ekspertów medycznych i adwokatów. Aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o bezpłatną ocenę przypadku bez zobowiązań, skontaktuj się z nami pod numerem 07849030469, wyślij e-mail do andre.pazik@advokaty.eu.

Przykłady zaniedbań gastroenterologicznych
Błędy popełnione podczas diagnozy lub leczenia stanu gastroenterologicznego mogą obejmować:

Błędna diagnoza lub późna diagnoza poważnych problemów z przewodem pokarmowym, takich jak choroba Crohna lub zespół jelita drażliwego (IBS).
Opóźnienie w diagnozowaniu lub leczeniu raka przewodu pokarmowego, w tym żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dużego.
Błędna interpretacja wyników obrazowania lub testu.

Niedbałe leczenie endoskopowe, tj. Popełniono błędy podczas procedury endoskopowej, np. Górna endoskopia, gastroskopia, enteroskopia, endoskopowe ultradźwięki (EUS), endoskopowa wsteczna cholangiopankretografia (ERCP), kolonoskopia i sigmoidoskopia. Błędy te mogą obejmować perforacje / łzy narządów, takich jak żołądek, przełyk, pęcherzyk żółciowy, dwunastnica i pęcherz.

Zaniedbana operacja, tj. Błędy popełniono przed, w trakcie lub po operacji w związku ze stanem związanym z gastroenterologią, np. operacja obejścia żołądka (chirurgia bariatryczna).

Błędy te mogą obejmować perforacje narządów, takich jak żołądek, jelita, wątroba, pęcherzyk żółciowy, uszkodzenie naczyń krwionośnych, przewód żółciowy i zszywki w niewłaściwej części narządu.
Niepotrzebna operacja lub leczenie gastroenterologiczne
Brak odpowiedniej zgody pacjenta na operację, endoskopię lub leczenie
Niedbała opieka po operacji gastroenterologicznej lub zabieg endoskopowy, np. brak diagnozy lub leczenia urazu lub infekcji oraz zarządzanie powikłaniami.
Uraz, skaleczenia lub oparzenia przewodu żółciowego podczas operacji lub zabiegu endoskopowego

Odszkodowanie za zaniedbanie gastroenterologiczne
Jeśli gastroenterolog zaniedbał operację lub inną procedurę (taką jak endoskopie, takie jak kolonoskopie i ERCP), lub popełniono błędy w radzeniu sobie z infekcjami lub powikłaniami, możesz być uprawniony do dochodzenia roszczenia odszkodowawczego. Skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. Niedozwolonych zaniedbań medycznych, którzy specjalizują się w zaniedbaniach związanych z gastroenterologią.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie za:

Uszkodzenie odniesione i wszelkie wymagane leczenie naprawcze
Utrata zarobków / dochodów
Koszty leczenia (np. Koszty leków, opłaty rehabilitacyjne)
Przeszłe i ciągłe opieka / wsparcie
Obecne i oczekiwane zmiany życia (tj. Obniżona jakość życia)
Skrócona długość życia
Czas odzyskiwania
Devonshires Adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego mogą wesprzeć cię w uzyskaniu odszkodowania, jeśli ty lub ktoś z bliskiej osoby doświadczyli niedbałej opieki lub leczenia podczas procedury endoskopowej, takiej jak kolonoskopia, sigmoidoskopia, ERBN itp. Lub błędy zostały popełnione podczas operacji gastroenterologicznej.

Aby uzyskać więcej informacji lub poprosić o bezpłatną ocenę przypadku bez zobowiązań, skontaktuj się z nami pod numerem 07849030469, e-mail andre.pazik@advokaty.eu.

Odsłony: 23