Roszczenia Dotyczące Zaniedbań w Szpitalu

 

Kiedy idziesz do szpitala, zwykle możesz spodziewać się wysokiego standardu opieki. Jednak rzeczy mogą pójść nie tak i jeśli podczas pobytu doznałeś niedbałego leczenia, możesz być uprawniony do złożenia roszczenia odszkodowawczego przeciwko szpitalowi.

Niektóre z najczęstszych roszczeń dotyczących zaniedbań medycznych zgłaszanych przez pacjentów szpitalnych obejmują:

Brak diagnozowania stanu lub urazu lub późne diagnozowanie go

Brak żądania dalszych testów, np. badania krwi, skany X-Rays, MRI lub CT

Błędy popełnione podczas operacji przez chirurga, anestezjologów lub pielęgniarki, np. perforacja jelita lub innego narządu, cięcie ścięgna lub więzadła, działanie na niewłaściwej części ciała

Błędy popełnione podczas A & E, błędna diagnoza, brak żądania testów lub zdjęć rentgenowskich lub skierowanie do specjalistów

Złe standardy opieki po operacji, np. brak monitorowania tętna, oddychanie

Niski standard opieki w szpitalu np. nie monitorując stanu, odżywiania lub nawodnienia pacjenta, narasta ciśnienie, ponieważ pacjent nie był regularnie obracany

Złe standardy opieki nad pacjentami z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca

Nabycie infekcji bakteryjnej lub wirusowej w szpitalu z powodu złych standardów higieny i czyszczenia

Błędy w leczeniu, tj. Przepisanie niewłaściwego leku lub przy niewłaściwej dawce, np. brak leków moczopędnych, antybiotyków, profilaktyka zakrzepowo-zatorowa

Błędy w leczeniu związane z pacjentami z cukrzycą, np. niedbałe podawanie zbyt dużej lub zbyt małej ilości insuliny pacjentowi z cukrzycą.

Lista nie jest wyczerpująca, a jeśli uważasz, że doświadczyłeś złego standardu opieki w szpitalu, możesz być uprawniony do dochodzenia odszkodowania za wszelkie obrażenia lub straty wynikające z tego zaniedbania.

Devonshires Adwokaci ds. Niedbalstwa szpitalnego mają doświadczenie w pociąganiu do odpowiedzialności zarówno NHS, jak i prywatnych szpitali.

Nasi eksperci ds. Roszczeń zbadają okoliczności twojej sprawy i ustalą, czy twoja kontuzja była związana z otrzymaną niespełniającą standardów opieką.

Jeśli uważasz, że ty lub członek rodziny otrzymaliście opiekę, która spowodowała takie zaniedbanie, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania za ból i cierpienie.

Adwokaci Devonshires Claims mają ponad 20-letnie doświadczenie we wspieraniu pacjentów z roszczeniami o zaniedbanie w szpitalu. Ciężko pracujemy, aby zapewnić pacjentom sprawiedliwość i rekompensatę, na jaką zasługują.

Zapewniamy bezpłatną ocenę przypadku i umowę „Brak wygranej – bez opłaty”. Oznacza to, że nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami prawnymi z góry w celu rozpoczęcia roszczenia o odszkodowanie, a jeśli roszczenie się nie powiedzie, nie poniesiesz żadnych kosztów *.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem 07849030469, e-mail andre.pazik@advokaty.eu

Odsłony: 28