Uraz Mózgu

 

Jeśli ty lub ktoś bliski doznałeś urazu mózgu lub uszkodzenia mózgu z powodu zaniedbania / błędów popełnionych przez lekarza rodzinnego, pielęgniarkę, konsultanta, chirurga, anestezjologa lub innego lekarza, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania.

Objawy uszkodzenia mózgu mogą obejmować zarówno łagodne i tymczasowe problemy, takie jak bóle głowy, problemy z pamięcią, nudności i splątanie, jak i poważne niepełnosprawności fizyczne, poznawcze i behawioralne.

Ta złożoność może być powodem, dla którego niektórzy lekarze popełniają błędy w rozpoznawaniu lub diagnozowaniu potencjalnego stanu mózgu.

Zaniedbanie medyczne lub błędy związane z uszkodzeniem mózgu mogą obejmować:

Błędy popełnione podczas diagnozowania uszkodzenia lub stanu mózgu, np. guzy mózgu lub rak, udary mózgu, krwotoki (krwawienie z mózgu), krwiaki podpajęczynówkowe, tętniak, zapalenie opon mózgowych

Brak badania urazu głowy lub innego urazowego uszkodzenia mózgu, np. złamania czaszki, cios lub uraz głowy.

Błędy popełnione podczas operacji mózgu lub innego powiązanego leczenia

Nie skierowanie pacjenta na specjalistyczne testy lub procedury

Błędy popełnione przed porodem, w jego trakcie lub po nim, prowadzące do uszkodzenia mózgu dziecka

Błędy popełnione podczas podawania znieczulenia

W Devonshires Claims nasi adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego mają wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu sprawiedliwości i odszkodowań dla pacjentów w całej Wielkiej Brytanii.

Nasi eksperci ciężko pracują, aby zapewnić naszym klientom maksymalną rekompensatę, która odzwierciedla ich obrażenia, ból i cierpienie, straty finansowe oraz przyszłe wymagania dotyczące leczenia, opieki i rehabilitacji.

Zapewniamy bezpłatną ocenę przypadku bez zobowiązań, a jeśli uważamy, że Twoja sprawa ma duże szanse powodzenia, wesprzemy Cię umową „Bez wygranej – bez opłaty”. Oznacza to, że nie ma żadnych kosztów wstępnych na rozpoczęcie roszczenia o zaniedbanie medyczne, a jeśli sprawa się nie powiedzie, nie będziesz musiał ponosić kosztów *. Jeśli roszczenie zostanie uwzględnione, większość opłat jest pokrywana przez przeciwnika * *.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat roszczenia o uszkodzenie mózgu i potencjalnej kwoty dostępnej rekompensaty. Jeśli nie możesz nas odwiedzić osobiście, skonsultujemy się z Tobą przez telefon lub w razie potrzeby dokonamy innych ustaleń.

Rozpocznij bezpłatną ocenę przypadku braku zobowiązań, dzwoniąc do naszych ekspertów ds. Niedbalstwa medycznego pod numer +447849030469, e-mail andre.pazik@advokaty.eu

Odsłony: 9