Uraz Oka

 

Jeśli doznałeś urazu oka w wyniku zaniedbania lekarza rodzinnego, chirurga, konsultanta, pielęgniarki lub farmaceuty, możesz mieć prawo do odszkodowania.

Skontaktuj się z adwokatami Devonshires Claims w sprawie zaniedbań medycznych, aby rozpocząć roszczenie o odszkodowanie za obrażenia oczu.

Aby rozpocząć bezpłatną ocenę sprawy, skontaktuj się z nami pod numerem +447849030469, wyślij e-mail na adres andre.pazik@advokaty.eu

Uraz oka może wystąpić, gdy oko lub otaczające nerwy lub naczynia krwionośne zostaną uszkodzone w wyniku błędnej diagnozy lub opóźnienia leczenia, błędy lub zaniedbania podczas operacji lub opieki po zabiegu oraz błędy na receptę lub leki.

Typowe objawy uszkodzenia oka mogą obejmować:

Ostry lub przewlekły ból

Dyskomfort, taki jak obrzęk i suche oczy

Zaburzenia widzenia, takie jak niewyraźne widzenie, aureole, wrażliwość na światło, słabe widzenie w nocy

Częściowa lub całkowita utrata wzroku

Składając wniosek o odszkodowanie za obrażenia oka, ważne jest, aby udowodnić bezpośredni związek między zaniedbaną opieką medyczną a urazem oka.

Specjalista okulistyczny zaangażowany w operację lub procedurę może mieć:

Nie udało się wyjaśnić ryzyka związanego z leczeniem lub zabiegiem chirurgicznym, np. LASEK, LASIK

Nie udało się uzyskać odpowiedniej zgody pacjenta

Nie udało się naprawić pierwotnego stanu oka lub nie przeprowadziło leczenia w złym standardzie, powodując poważniejsze powikłanie, w tym utratę wzroku lub problemy ze wzrokiem

Wstawiono wadliwą soczewkę oka

Nie zdiagnozowano lub zdiagnozowano poważnego stanu oka, który doprowadził do utraty wzroku i możliwej ślepoty, np. Późnej diagnozy jaskry lub oderwanej siatkówki.

Lub wystąpiły poważne opóźnienia w diagnozowaniu i leczeniu stanu oka, które doprowadziły do znacznej utraty wzroku, a nawet ślepoty, np. opóźnienia w diagnozowaniu i leczeniu jaskry.

Aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć bezpłatną ocenę sprawy, skontaktuj się z Devonshires Claims już dziś pod numerem 07849030469, wyślij e-mail na adres andre.pazik@advokaty.eu

Odsłony: 32