Zaniedbania Medyczne

Lekarze/specjaliści medyczni

Lekarze/specjaliści medyczni mają odpowiedzialność w udzieleniu niezbędnej/optymalnej opieki biorąc pod uwagę maksymalne bezpieczeństwo jak również konieczną akcję w zagwarantowaniu pacjenta, że jego zdrowie jest troską służb medycznych.

Uraz Mózgu

 

Jeśli ty lub ktoś bliski doznałeś urazu mózgu lub uszkodzenia mózgu z powodu zaniedbania / błędów popełnionych przez lekarza rodzinnego, pielęgniarkę, konsultanta, chirurga, anestezjologa lub innego lekarza, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania.

Błędy Dentystyczne

Jeśli twój dentysta, ortodonta lub higienistka zapewnił zły poziom leczenia lub źle zdiagnozował poważny stan, możesz być uprawniony do złożenia wniosku o zaniedbanie dentystyczne. Roszczenie zapewniłoby rekompensatę za obrażenia spowodowane, pogorszone lub przeoczone przez lekarza dentysty, a także za ból i cierpienie oraz wszelkie straty finansowe lub wydatki.

Uraz Oka

Jeśli doznałeś urazu oka w wyniku zaniedbania lekarza rodzinnego, chirurga, konsultanta, pielęgniarki lub farmaceuty, możesz mieć prawo do odszkodowania.

Skontaktuj się z adwokatami Devonshires Claims w sprawie zaniedbań medycznych, aby rozpocząć roszczenie o odszkodowanie za obrażenia oczu.

Karetka Pogotowia

W nagłych przypadkach, jeśli karetka jest opóźniona lub sanitariusz nie zapewnia odpowiedniego poziomu opieki, możesz być uprawniony do złożenia roszczenia o zaniedbanie karetkę pogotowia lub ratownika medycznego.Roszczenia o zaniedbanie pogotowia ratunkowego i ratownictwa medycznego często pojawiają się z następujących powodów:

Zgon Błąd Medyczny

Utrata ukochanej osoby jest jednym z najbardziej traumatycznych wydarzeń, które mogą przytrafić się komuś.

Śmiertelne wypadki mogą wystąpić w nieoczekiwanych okolicznościach, w tym w niespełniającej standardów opiece medycznej lub leczeniu.

Stacja Pogotowia Ratunkowego A&E

Jeśli leczenie otrzymałeś w wypadku i nagłym wypadku (A & E) oddział udzielil pomocy poniżej rozsądnego standardu opieki i można wykazać, że zaniedbanie spowodowało opóźnienie powrotu do zdrowia, powikłania lub dodatkowe obrażenia lub choroby, możesz być uprawniony do złożenia wniosku o odszkodowanie.

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu błędnej opieki podczas porodu

Specjaliści medyczni mają obowiązek opieki, w której muszą podjąć maksymalne środki ostrożności i niezbędne działania, aby zapewnić pierwszeństwo dobrostanu pacjenta.

Roszczenia odszkodowawcze z tytułu obrażeń nerwowych

 Jeśli doznałeś uszkodzenia nerwów z powodu błędów popełnionych podczas operacji lub innego leczenia, nasi adwokaci ds. Niedbalstwa medycznego mogą pomóc ci ubiegać się o odszkodowanie za obrażenia i ich konsekwencje dla twojego życia.

Roszczenia z tytułu błędu chirurgicznego

 Błędy lub niedbałe leczenie przed, w trakcie lub po operacji – przez chirurga, anestezjologa, pielęgniarkę lub innego pracownika medycznego, może stanowić podstawę do zgłoszenia błędu chirurgicznego.

Jeśli doświadczyłeś zaniedbania chirurgicznego, możesz złożyć wniosek i otrzymać odszkodowanie od NHS lub prywatnego szpitala lub kliniki.

Roszczenia NHS Negligence

 W latach 2018–2019 NHS zgłosiło otrzymanie 10 673 nowych wniosków o zaniedbanie medyczne.

W większości przypadków zaniedbanie medyczne zwykle wiązało się z niewłaściwą, niewłaściwą lub niespełniającą standardów opieką, diagnozą lub leczeniem.

W wielu przypadkach pracownicy NHS popełnią błąd lub nie podejmą odpowiednich działań w odpowiednim czasie.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań w Szpitalu

Kiedy idziesz do szpitala, zwykle możesz spodziewać się wysokiego standardu opieki. Jednak rzeczy mogą pójść nie tak i jeśli podczas pobytu doznałeś niedbałego leczenia, możesz być uprawniony do złożenia roszczenia odszkodowawczego przeciwko szpitalowi. Niektóre z najczęstszych roszczeń dotyczących zaniedbań medycznych zgłaszanych przez pacjentów szpitalnych obejmują:

Roszczenia dotyczące zaniedbań ortopedycznych

 Ortopedia zajmuje się urazami i złamaniami kości, stawów, ścięgien, więzadeł i powiązanych nerwów.Devonshires Adwokaci ds. Zaniedbań medycznych  pomagają pacjentom uzyskać rekompensatę za różne niedbałe operacje ortopedyczne i leczenie. Niezależnie od tego, czy zaniedbanie nastąpiło podczas diagnozy, operacji, czy też nie wyjaśniono ryzyka związanego z zabiegiem, nasi eksperci ds. Roszczeń mogą pomóc Ci zapewnić odszkodowanie, na które zasługujesz.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań Lekarzy Rodzinnych

Jako pierwszy przystanek dla większości ludzi z powodu problemów zdrowotnych, lekarze ogólni lub lekarze rodzinni widzą dużą liczbę pacjentów z różnorodnymi schorzeniami i chorobami.

Pomimo presji lekarze rodzinni zazwyczaj wykonują dobrą robotę, określając właściwy sposób działania i pomagając jak najszybciej rozwiązać problemy zdrowotne.

Roszczenia Dotyczące Zaniedbań Gastroenterologicznych

Gastroenterologia to złożony obszar medycyny, który koncentruje się na zaburzeniach układu trawiennego – w tym przełyku, żołądka, wątroby, przewodów żółciowych, jelit, okrężnicy, odbytnicy i pęcherzyka żółciowego. Gastroenterolodzy specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu stanów żołądkowo-jelitowych (GI), takich jak zespół jelita drażliwego (IBS), choroba Chrona, krwawienie i infekcje, refluks żołądkowo-przełykowy (zga), …

Roszczenia dotyczące błędów leków i recepty

 Jeśli lekarz ogólny, pielęgniarka, konsultant, farmaceuta lub inny pracownik służby zdrowia popełnił poważny błąd w związku z lekami lub receptą, konsekwencje mogą być szerokie. Badania z uniwersytetów w Sheffield, Yorku i Manchesterze ujawniają, że w NHS, tylko w Anglii, popełniono 237 milionów błędów w leczeniu. Jeśli zaniedbany lekarz, w NHS lub w prywatnym zakładzie, popełnił błąd w leczeniu lub na receptę, możesz ubiegać się o odszkodowanie za poniesioną szkodę.

Roszczenia dotyczące ciąży i ginekologii

 Jeśli uważasz, że doznałeś szkody w wyniku zaniedbania medycznego związanego z chirurgią ginekologiczną, procedurami lub błędną diagnozą, możesz mieć prawo do dochodzenia odszkodowania.

Niezależnie od tego, czy szkoda dotyczy ciąży, porodu, histerektomii, laparoskopii lub innych procedur, niedbała opieka lub leczenie może stanowić podstawę roszczenia o odszkodowanie ginekologiczne.

Roszczenia Dotyczące Infekcji Szpitalnych

Chociaż zgłoszenie roszczenia z powodu obrażeń może być trudne z powodu zakażenia szpitalnego, jeśli jesteś w stanie udowodnić, że wystąpiła infekcja podczas pobytu w szpitalu, możesz mieć prawo do odszkodowania.  W brytyjskich szpitalach obserwowano rosnącą liczbę poważnych epidemii infekcji, w tym MRSA, C. difficile i E. coli. Na podstawie szacunków Narodowego Instytutu Doskonałości Zdrowia i Opieki (NICE) 300 000 pacjentów w Anglii jest zarażonych …

Odsłony: 208